עיסוי רפואי מרגיע בכפר סבא

אם אתם מתגוררים בכפר סבא והסביבה, וסובלים מכאבי גב, כיווצי שרירים, פציעות ספורט, או נמצאים בתהליכי שיקום והבראה וזקוקים לעיסוי מקצועי, לסרחיו מירקין יש עבורכם הצעה שלא ניתן לסרב לה – עיסוי בכפר סבא, אצלכם בבית, במועד ובמקום הנוחים לכם. אתם קובעים את המקום והשעה, וסרחיו כבר יגיע עם כל מה שנחוץ בכדי להעניק לכם מסאג' בכפר סבא בביתכם הפרטי שישחרר כיווצים, יפוגג מתחים, ירגיע, וישקיט כאבים.

 

עיסוי רפואי – יתרונות

 

קיימים טיפולים ועיסויים שונים, המגיעים ממחוזות שונים, ומשיטות רפואה שונות. העיסוי הרפואי משלב ידע תיאורטי ומעשי שנצבר ברפואה המודרנית, והופך את הידע לכלים שונים בידיו של המעסה, בעזרתם ימצא את הדרך להקל על סבלו של המטופל. ההכשרה כוללת היכרות מעמיקה עם מערכות הגוף השונות, כולל הדרכים השונות בהן ניתן להשפיע עליהן לטובה בעזרת העיסוי. היות שכך, מי שמוסמך כמעסה רפואי יכול להעניק עיסוי מפנק בכפר סבא למי שזקוק לשחרור והרפיה, עיסוי ספורטאים לאלו מכם העוסקים בספורט, ועיסוי רפואי עבור הסובלים מבעיות שונות, וכן עבור מי שנמצאים בתהליכי שיקום והחלמה. מעסה רפואי מוסמך מחזיק בידע פיזיולוגי נרחב, המאפשר לו להתאים לכל מטופל את העיסוי המושלם.

 

למי מתאים עיסוי עד הבית

 

עיסוי עד הבית בכפר סבא מתאים לכל מי שמתגורר בכפר סבא וסובל ממחושים וכאבים הקשורים למערכת השלד והשרירים. כמו כן העיסוי מתאים מאוד עבור מי שמצויים במתח ועומס, וזקוקים לשחרור והרפייה. ההשפעה המיטיבה של עיסוי ומסאז' רפואי בכפר סבא היא פיזית, מנטאלית ונפשית, והחוויה היא משחררת ונעימה, ומומלצת לכל אדם. העיסוי מתאים במיוחד לספורטאים ומאמנים, למחלימים ומשתקמים, ולבני כל הגילאים הסובלים מכאבי גב ובעיות יציבה. כמו כן, העיסוי מתאים לכל מי שמעוניין להעניק לעצמו שעה של פינוק ורוגע, לפני או אחרי אירוע חשוב, כפתיחה מבטיחה לסוף שבוע, כמתנה לאדם אהוב, וכן הלאה.

 

הזמן לפנק

 

זה הזמן לפנק את עצמכם, ולהזמין את סרחיו מירקין שיעניק לכם עיסוי רפואי בביתכם בכפר סבא. אתם קובעים את המקום והשעה, וסרחיו מגיע אליכם לבית. בין אם אתם סובלים מכאבים, ובין אם פשוט בא לכם להתפנק, סרחיו הוא התשובה המושלמת עבורכם. סרחיו מירקין הוא מאמן ומדריך כושר מוסמך ומנוסה, בוגר תואר ראשון במגמת טיפוח יציבה בחינוך גופני, ובעל ניסיון מקצועי רב. במהלך שנות עבודתו סרחיו לא מפסיק להשתלם ולהעמיק את ידיעותיו, וניסיונו המעשי הרב מעמיק ומעשיר את הבנתו ואת יכולותיו המקצועיות. סרחיו מציע לכל אחד מכם ליהנות מכל היתרונות של עיסוי רפואי מקצועי ומיומן, בין כותלי ביתכם, בנוחות מירבית, במועד המתאים לכם, ובמחיר נוח. לקביעת מועד לעיסוי הרפואי שלכם, ולמידע נוסף, השאירו את פרטיכם באתר, או התקשרו לטלפון 050-3377207, וסרחיו ישוב אליכם בהקדם.