עיסוי ברעננה – להתפנק ולהירגע

כמה פעמים מצאתם את עצמכם בביתכם, בסופם של יום או שבוע עמוסים, משתוקקים למגע מרפא של מעסה מקצועי, אך חסרי אנרגיה וחשק לצאת לרחוב הסואן בדרך לקליניקה או לספא? אם אתם תושבי רעננה והאזור, בישייפ מציעים לכם שירות חדש – עיסוי ברעננה, מפנק ומקצועי אצלכם בבית, את ההצעה הזו לא כדאי לכם לפספס.

 

עיסוי רפואי

 

סרחיו מירקין, מייסד בישייפ, הוא מעסה רפואי מוסמך. עיסוי רפואי הוא עיסוי בדרגה גבוהה,ולימודי ההסמכה לעיסוי רפואי מעניקים למעסה ידע אנטומי נרחב, והיכרות מעמיקה עם מערכות הגוף השונות, מה שמאפשר לסרחיו להתאים עבור כל מטופל את טכניקות העיסוי שיועילו לו ביותר. סרחיו הוא בוגר תואר ראשון בחינוך גופני בווינגייט, במגמת טיפוח יציבה. הכשרתו של סרחיו מאפשרת לו לטפל באנשים שסובלים מפציעות ונמצאים בתהליכי שיקום, וכן במי שסובלים מבעיות יציבה, כאבי גב, ועוד.

 

עיסוי עד הבית

 

יש הצעות שפשוט לא בא בחשבון לסרב להן, ומסאז' ברעננה אצלכם בבית הוא הצעה כזו. סרחיו מבישייפ מזמין אתכם לפרגן לעצמכם, ולהזמין מסאג' ברעננה אצלכם בסלון. כל הפינוק של ספא, כל הדיוק של עיסוי רפואי, וכל הנוחות של ביתכם הפרטי – מה יותר מפנק מזה? מסאז רעננה בביתכם מאפשר לכם לשמר את האפקט המרגיע של העיסוי לזמן רב יותר, כיוון שאינכם צריכים מיד לצאת לרחוב ולנסוע בחזרה לביתכם. בנוסף, עיסוי רעננה אצלכם בבית חוסך לכם הרבה זמן יקר, ומי כמוכם יודע ששעות הפנאי שלכם יקרות מפז. כיוון שסרחיו הוא מעסה רפואי מנוסה, אתם יכולים לסמוך עליו שידע להתאים לכם את טכניקות העיסוי שגם יעשו את העבודה, וגם יותירו אתכם רפויים ורגועים. את מועד העיסוי אתם תקבעו, על פי לוח הזמנים שלכם, וסרחיו יגיע אליכם במועד שנוח לכם.

 

תחזוקה וטיפוח

 

גופנו משרת אותנו נאמנה מיום היוולדנו, מבלי לדרוש שכר או תמורה. החיים בעידן המודרני כוללים במרבית המקרים שגרת חיים שאינה מיטיבה עם גופנו, ולכן לעיתים אנו צריכים להחזיר לגופנו טובה, לדאוג לבריאותו, ולטפח אותו. עיסוי רפואי עוזר להתמודד עם שרירים תפוסים, כאבי גב, החלמה ושיקום מפציעות, ובעיות יציבה שונות. גם מי שאינו סובל ממחושים עזים יצא נשכר מעיסוי שימריץ את זרימת הדם, יפרוק מתחים, וישחרר כיווצים. הינכם מוזמנים לפרגן לעצמכם את הפינוק האולטימטיבי – עיסוי רפואי מקצועי בביתכם ברעננה. את העיסוי יעניק לכם סרחיו מירקין, מאמן כושר ומעסה רפואי מוסמך, בעל תואר ראשון בחינוך גופני, מגמת טיפוח יציבה בווינגייט. השכלתו וניסיונו הנרחבים של סרחיו מעניקים לו הבנה מעמיקה של מערכות הגוף השונות, ומאפשרים לו להתאים עבורכם את טכניקות העיסוי היעילות ביותר. לפרטים נוספים ולקביעת מועד לעיסוי ברעננה, מסאז' בהרצליה או עיסוי ברמת השרון התקשרו לטלפון 050-3377207, או השאירו פרטיכם באתר, ונשוב אליכם במהרה.