אימוני trx מקצועיים בפתח תקווה

גרים בפתח תקווה, ומעוניינים לשמור על כושר ובריאות? סרחיו מירקין, מאמן כושר אישי בפתח תקווה, יגיע עד אליכם בשביל לעזור לכם לשמור על כושר, בעזרת שיטת אימון אפקטיבית ובטוחה – אימון TRX מקצועי. אימון TRX מאפשר עבודה על מספר מערכות בו זמנית, וכולל חיזוק של שרירי הליבה, מה שהופך אותו ליעיל בשיפור קואורדינציה, תנועה ויציבה, ואף הופך אותו לבטוח יותר מבחינת פציעות ספורט.  סרחיו מירקין מבישייפ מזמין אתכם לאימון כושר אישי בפתח תקווה, המועבר על ידי מדריך TRX מוסמך, בזמן ובמקום הנוחים לכם.

 

מה זה אימון TRX

 

אימון TRX הוא נגזרת, התפתחות, או הסתעפות של אימון פונקציונאלי, מבחינת העבודה על מערכות שרירים מרובות ושימת דגש על חיזוק שרירי הליבה. העבודה נעשית בעזרת רצועות, המאפשרות הפעלת שרירים כנגד התנגדות של הרצועות, ותוך כדי תמיכה. האימון מתאים לכל הגילאים, ומתבצע ברמת הקושי המתאימה למתאמן. כל שינוי בזווית הרצועות משנה את דרגת הקושי, וכך מאמן מקצועי יכול להעביר אימון TRX למספר מתאמנים, כאשר כל אחד פועל בדרגת הקושי המתאימה לו. אימון TRX נחשב לבטוח ובעל סיכון מופחת לפציעות, ויחד עם זאת הוא אימון יעיל, המאפשר השגת מטרות שונות.

 

יתרונות אימון TRX

 

כיוון שאימון TRX נעשה בעזרת רצועות, המספקות מצד אחד התנגדות, ומצד שני תמיכה, האימון נחשב לבטוח, והסיכון לפציעות נמוך. אימון TRX נחשב מצוין לחיזוק שרירי הליבה, לחיזוק רצפת האגן, ולעבודה על קבוצות שרירים שונות. בנוסף, אימון TRX ידוע כמשפר יציבה מחזק מפרקים וסיבולת לב ריאה. מאמן כושר בפתח תקווה, המתמחה באימון TRX יתאים את האימון לרמת הכושר והתפקוד של המתאמן, וישתמש בטכניקות ותרגילים שונים לחיזוק שרירי הגוף, המפרקים והיציבה, ולעידוד שיקום והחלמה מפציעות.

 

אימון מקצועי במגרש שלך

 

סרחיו מירקין, מייסד בישייפ, מזמין אתכם לפרגן לעצמכם אימון TRX מקצועי אישי, בביתכם, או בפארק הסמוך למקום מגוריכם, במועד נוח ומתאים לכם. סרחיו הוא בעל הסמכה כמדריך ומאמן כושר, ובעל תואר ראשון בחינוך גופני במגמת טיפוח יציבה במכללת וינגייט. לסרחיו ניסיון מעשי רב כמאמן בענפי ספורט שונים, וידע אנטומי מעמיק, ולכן ידע להתאים לכל אחד את האימון הבטוח והאפקטיבי ביותר.

 

אז זה הזמן להירשם לאימון trx בפתח תקווה המתבצע במועד ובמקום הנוחים לכם. המחירים נוחים, וניתן לשלם בצ'ק, מזומן, או העברה בנקאית. זה הזמן לדאוג לגופכם, לשמור עליו ולחזקו על ידי אימוני trx בפתח תקווה. על מנת לשמור על גוף בריא מומלץ לאמץ שגרת אימוני טי אר אקס בפתח תקווה, אימון TRX בכפר סבא או אימון TRX בצפון תל אביב שהינה  קבועה, תחזק את גופכם, תשפר את יציבתכם, ותעלה את מצב הרוח שלכם. לקביעת אימון ולמידע נוסף השאירו פרטיכם באתר, או התקשרו לטלפון 050-3377207, וסרחיו ישוב אליכם בהקדם.