אימוני trx מקצועיים באזור השרון

אם אתם מתגוררים באזור השרון, אתם יכולים ליהנות מאימון TRX אישי בכפר סבא, אימון TRX הרצלייה, או אימון TRX הוד השרון. אימוני TRX אישיים בכפר סבא, הרצלייה והוד השרון מאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות של אימון אפקטיבי ומקצועי, בנוחות המרבית של ביתכם הפרטי, ובזמן המתאים ללוח הזמנים האישי שלכם. סרחיו מירקין מבישייפ מזמין אתכם, תושבי  אזור השרון ליהנות מאימוני TRX מקצועיים בביתכם הפרטי, לשמור על גוף בריא ועל כושר גופני.

 

אימון TRX יתרונות

 

אימון TRX עובד על מספר מערכות שרירים בו זמנית, ובכך מביא לאיזון של הגוף כולו, ומפחית סיכונים לפציעות. בנוסף, אימון TRX שם דגש על חיזוק שרירי הליבה, משפר את היציבה, ומחזק את המפרקים. האימון מתבצע בעזרת רצועות מיוחדות, המספקות מצד אחד תמיכה לגוף, ומצד שני התנגדות, כנגדה ניתן לעבוד. אימון TRX נחשב כמומלץ לחיזוק רצפת האגן ושרירי הליבה, לשיקום מפציעות, לחיזוק כל מערכות השרירים, שיפור סיבולת לב ריאה, והעלאת הכושר הגופני הכללי. השיטה נחשבת ליעילה, בטוחה ואפקטיבית, ומאפשרת השגת יעדים ומטרות שונים, בהתאם לצורכי המתאמן. אימוני TRX  כפר סבא, אימוני TRX הרצלייה, וכן אימוני TRXרעננה והוד השרון, המועברים על ידי מאמן אישי מקצועי הם הזדמנות שלא כדאי לפספס.

 

אימון אישי

 

יש כאלו שאוהבים את האימון הקבוצתי במכון הכושר, ואף מוצאים את הזמן הפנוי להגיע לשיעורים. לעומתם, רבים אחרים אינם יכולים לאפשר לעצמם לצאת מן העבודה בשעות המתאימות, ורבים נוספים אינם חשים בנוח להתאמן בקבוצה גדולה, מסיבות שונות. עבור מי שלוח הזמנים שלו עמוס, מי שזקוק לאינטימיות ופרטיות בשעת האימון, וכן מי שסובל מבעיות ומגבלות בריאותיות, אימון אישי הוא התשובה. מאמן TRX אישי מקצועי יבנה עבורך תכנית אימון מותאמת אישית, תוך הקפדה על מתן מענה לבעיות ומגבלות מהן אתה סובל, והשגת היעדים אותם הצבת לעצמך. התוצאה המתקבלת היא אימון בטוח ואפקטיבי, בזמן המתאים לך, ובסטינג הנוח לך.

 

לפרגן לעצמך

 

סרחיו מירקין מבישייפ מזמין אותך לפרגן לעצמך, ולקבוע מועד לאימוני TRX אישיים בהרצלייה, הוד השרון, רמת אביב או כפר סבא. סרחיו הוא מאמן ומדריך כושר מוסמך על ידי מכללת וינגייט, בעל ניסיון מעשי רב, וידע אנטומי מעמיק, המאפשרים לו להתאים תכנית אימוני TRX אישית לכל אדם, בהתאם ליכולותיו, מגבלותיו, צרכיו ומטרותיו. את מקום ומועד האימון אתה קובע, ואת המסלול הבטוח אל היעד שלך סרחיו משרטט בבנותו תכנית אימון מותאמת אישית עבורך. השירות מעולה, האימון אפקטיבי ומהנה, והמחיר אטרקטיבי, ואתה מוזמן לקבוע שיעור ניסיון ללא התחייבות, לאחריו תוכל לרכוש כרטיסייה בת 10 או 18 שעורים. את התשלום ניתן לבצע במזומן, צ'ק, או העברה בנקאית. למידע נוסף, ולקביעת מועד לאימון TRX אישי באזור השרון, אימון TRX בפתח תקווה או אימון TRX בצפון תל אביב התקשר לטלפון 050-3377207, או השאר פרטיך באתר, וסרחיו יחזור אליך בהקדם.