אימון כושר אישי ברמת השרון/הוד השרון

שמירה על גוף בריא היא חיונית בכל גיל, וחשובה במיוחד עבור מבוגרים ואנשים ששגרת היומיום שלהם אינה כוללת פעילות גופנית. בדרך כלל, בכדי להתאמן יש להגיע למכון הכושר, אולם סרחיו מירקין מבישייפ מציע לכם אימון כושר אישי ומקצועי בנוחות ובפרטיות של ביתכם. אם הינכם תושבי הוד השרון ורמת השרון, תוכלו ליהנות מאימון כושר אישי ברמת השרון והוד השרון, שיועבר על ידי מאמן כושר אישי בהוד השרון ורמת השרון, המעניק גם אימוני כושר אישי בהרצליה וכן אימונים אישיים בפתח תקווה, במועד ובמקום הנוחים לכם. אימון אישי בהוד השרון מותאם בצורה מדויקת למתאמן על ידי מאמן רמת השרון מקצועי ומוסמך, בעל ניסיון מעשי רב וידע אנטומי מעמיק. סרחיו מירקין, מאמן כושר ברמת השרון יגיע אליכם, עד הבית, במועד המתאים לכם, ויבנה עבורכם תכנית אימון מותאמת אישית, שתשמור אתכם בריאים ובכושר גופני גבוה.

 

למען הבריאות שלכם

 

שגרת החיים המודרנית אינה מיטיבה עם הגוף האנושי. שעות הישיבה המרובות, הבהייה במסכים, ומחסור בפעילות גופנית משפיעים לרעה על בריאות האדם, וככל שאנו מתבגרים הנזקים מצטברים. שגרת פעילות גופנית עוזרת לשמור ולשפר את תפקודי הגוף, לחזק שרירים ומפרקים, להגדיל טווח תנועה, לחזק את שרירי הליבה, לשפר יציבה וקואורדינציה, להמריץ חילוף חומרים, לחזק את מערכות הלב והדם ואף לחדד את המוח ולשפר את מצב הרוח. מאמן רמת השרון שיגיע אליכם לאימון אישי יבטיח שמירה על תפקוד מירבי, מניעת התדרדרות, ויצירת עלייה בכושר הגופני, ואף שיפור טווח התנועה, חיזוק היציבה ושרירי הליבה, ועוד.

 

אימון אישי – יתרונות

 

העידן הנוכחי מאופיין בעומס ולחץ, ולוח הזמנים של אנשים רבים צפוף ואינו מותיר מקום להפסקות ארוכות במהלך היום, בהן ניתן לגשת למכון הכושר לאימון כושר יומי או שבועי. לעומת זאת, מאמן כושר אישי ברמת השרון והוד השרון, מגיע למקום הנוח לכם, בשעה המתאימה ללוח הזמנים שלכם, ומעביר לכם אימון כושר אישי המותאם למצבכם. היתרון של אימון אישי הוא שהתרגול מותאם ליכולות, למגבלות ולדרגת הכושר שלכם, ומתחשב בפציעות, רגישויות מחלות ומצבים רפואיים אחרים שלכם. כשאתם עובדים עם מאמן כושר אישי רמת השרון הסיכויים לפציעות מופחתים, והאפקטיביות של האימון עולה. האימונים נערכים בבית המתאמן או בפארק סמוך, באווירה אינטימית ובטוחה, תוך השגחה מתמדת של המאמן.

 

להתאמן ולשמור על בריאות גופכם בנוחות ובבטיחות

 

אימון כושר אישי מאפשר לכם לשמור את גופכם בריא וחזק, לשפר תפקודים ויכולות, לחזק שרירים, ולהשתקם במהירות מפציעות. סרחיו מירקין, מדריך ומאמן כושר מוסמך מטעם מכללת וינגייט, בעל תואר ראשון בחינוך גופני, ניסיון מעשי נרחב, וידע אנטומי מעמיק, יגיע עד לביתכם לאמן אתכם בדרך הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.  למידע נוסף ולקביעת מועד לאימון אישי בביתכם השאירו פרטיכם באתר, או התקשרו 050-3377207, וסרחיו ישוב אליכם בהקדם.