אימון פונקציונלי בתל אביב והשרון

כשאתם רוצים באמת לשמור על כושר, אתם צריכים לבחור את המאמן המתאים והשיטה הנכונה, אימון פונקציונאלי הוא אימון מגוון, המותאם לרמתו של המתאמן, וצומח יחד איתו. אימון פונקציונלי איזור המרכז, הכולל אימון פונקציונלי תל אביב, אימון פונקציונלי הוד השרון, ואימון פונקציונלי הרצלייה בהדרכתו של סרחיו מירקין, מאמן כושר אישי בתל אביב והשרון, הוא הדרך הטובה ביותר לשמור ולפתח כושר גופני בצורה בריאה ובטוחה.

 

מה זה אימון פונקציונלי

 

שיטת האימון הקלאסית במכוני כושר עובדת על שרירים ספציפיים בכל פעם, במטרה לפתחם ולחזקם. שיטה זו אמנם מפתחת את השרירים, אך עלולה ליצור חוסר איזון בין מערכות שרירים שונות, ואינה משפרת את טווח ואיכות התנועה, את הפעולה המשותפת של מערכות השרירים אלו עם אלו , ואת התפקוד היומיומי של המתאמן. אימון פונקציונאלי מתייחס לפעולות יומיומיות אותן המתאמן מעוניין לשפר. האימון מפעיל את כל מערכות השרירים הקשורות לביצוע הפעילות, ועובד על איזון בין המערכות השונות, חיזוק שרירי הליבה והיציבות של המתאמן, הרחבת טווח ואיכות התנועה, והעלאת היכולות הפיזיות של המתאמן. ניתן לבצע אימון פונקציונאלי באמצעות מכשירים ואביזרים, או בלעדיהם,בהתאם לתנאים, כאשר המאמן מתאים את הפעילות לציוד הקיים ולרמת התפקוד של המתאמן.

 

לשפר את הכושר מבלי להשתעמם

 

אימון קלאסי במכון כושר כולל סטים קבועים של תרגילים, בעוד שאימון פונקציונלי מחדש כל הזמן, ומשלב תרגילים ושיטות שונים, המותאמים לרמתו של המתאמן. אימון פונקציונאלי כולל פעילויות שונות ברמות עצימות שונות, הפעילויות מערבות מערכות שרירים רבות, האמורות לעבוד אלו עם אלו, ובכך משפר את התפקוד הגופני היומיומי של המתאמן. האימון נעשה תוך דגש על חיזוק מתמיד של שרירי הליבה, מה שמביא לשיפור ביציבה ובחוסן הגופני, ובנוסף לכך, עלייה מתמדת ברמת הקושי בהתאם להתקדמותו של המתאמן מביאה לשיפור ועלייה מתמידים של הכושר הגופני. מאמן פונקציונלי משנה את התרגילים כל העת ליצירת מגוון, עניין, ועבודה על מערכות שרירים רבות, וכך, בניגוד לאימון הקלאסי המונוטוני מתקבל אימון דינמי ומלא עניין.

 

אימון פונקציונלי בתנאים המתאימים לך

 

אם אתם תושבי המרכז, סרחיו מירקין, מייסד בישייפ, מציע לכם ליהנות מאימון פונקציונאלי אישי, זוגי, או בקבוצות קטנות, המתבצע בבית המתאמן, או בפארק הסמוך למקום מגוריו. סרחיו הוא מדריך ומאמן כושר מוסמך, בוגר תואר ראשון בחינוך גופני במגמת טיפוח יציבה בוינגייט, ומאמן מנוסה בענפי ספורט שונים כגון אימוני TRX בצפון תל אביב. כמו כן, סרחיו מוסמך לטפל במי שנמצא בשיקום מפציעה, או סובל מבעיות פיזיות שונות. אימון אישי מאפשר למאמן להשגיח על ביצוע בטוח של התרגילים, ולהתאים את מערך האימון למתאמן. בנוסף, אימון אישי מאפשר לך לבחור את השעה והמקום הנוחים לך, וכך גם מי שעובד מבוקר עד ערב יכול למצוא את הזמן להתאמן. לפרטים נוספים, ולקביעת מועד לאימון פונקציונאלי אישי בביתכם הפרטי, התקשרו לטלפון 050-3377207, או השאירו פרטיכם באתר, וסרחיו ישוב אליכם במהרה.