אימון כושר אישי בצפון תל אביב

שגרת החיים המודרנית, הרוויה עומס ולחצים, וכוללת יותר מדי שעות ישיבה ופחות מדי שעות פעילות פיזית, אינה מיטיבה עם גופנו. ככל שאנו מתבגרים, עולה הצורך בביסוס שגרת פעילות גופנית, שתשפר את הכוחות והיכולות שלנו, ותשמור על גופנו בריא וחזק  הבעיה היא שכאשר סדר היום שלכם עמוס מלכתחילה, קשה למצוא זמן ללכת באמצע יום עבודה לאימון כושר. במקרים כאלו, אימון כושר אישי בתל אביב הוא הפיתרון הטוב ביותר. סרחיו מירקין, מאמן כושר אישי בתל אביב,יגיע עד לביתכם בכדי לאפשר לכם להתאמן ולשמור על בריאות וכושר, גם כשסדר היום שלכם עמוס לעייפה.

 

אימון אישי – יתרונות

 

אימון אישי בתל אביב מאפשר לכם לשמור על שגרת אימונים בכל מצב, גם כאשר יש לכם עומס רב בעבודה, וגם אם אתם פנויים להתאמן בשעות הערב או בשעות הבוקר המוקדמות בלבד. מאמן כושר בתל אביב יגיע אל המקום המתאים לכם בשעה המתאימה, ויעביר את האימון בביתכם, או בפארק הסמוך למקום מגוריכם. בנוסף לכך, אימון אישי מותאם בדיוק למתאמן על פי רמתו, מגבלותיו, ויכולותיו, וההתקדמות נעשית בדיוק על פי הקצב שלכם. יתירה מכך, מאמן כושר אישי תל אביב ישגיח שאתם מבצעים את התרגילים בצורה נכונה, כך שלא תפגעו בעצמכם, ותוכלו להפיק את המירב מן האימון. כמו כן, אימון אישי תל אביב מאפשר לכם לנהוג בחופשיות, ולא לחשוש להזיע, לקטר, להיכשל או להביע את עצמכם בכל דרך שהיא.

 

אימון אישי – אפשרויות

 

אימון אישי יכול להיערך למתאמן יחיד, לזוג או לקבוצה קטנה. כאשר האימון הוא עבור מתאמן יחיד, כל תשומת הלב של המאמן מופנית אל המתאמן, ויש לכך יתרונות רבים מבחינת התאמת האימון לצרכים ליכולות, למטרות ולהעדפות של המתאמן. לעומת זאת כאשר האימון מתבצע בזוג או בקבוצה קטנה, יש אלמנט של תמיכה ושיתוף, שיכול לתת מוטיבציה ולחזק את המתאמנים, מבלי לפגוע באינטימיות הנוצרת בקבוצת אימון קטנה. לתמיכה של הקבוצה ערך רב, בייחוד בעיתות משבר, והמחויבות לשאר חברי הקבוצה מדרבנת להתאמן ברצינות ובהתמדה.

 

בישייפ – אימון אישי בתל אביב בתנאים שנוחים לך

 

סרחיו מירקין מבישייפ הוא מאמן כושר אישי בתל אביב, שיגיע עד לביתכם בכדי לעזור לכם לשמור

על גוף בריא וחזק. לסרחיו ניסיון רב באימון בענפי ספורט שונים כגון ניסיון באימוני טי אר אקס בתל אביב, הוא בעל תואר ראשון בחינוך גופני במגמת טיפוח יציבה בוינגייט, בעל הסמכה כמדריך ומאמן כושר, מאמן כדורגל, ועוד. סרחיו יעניק לכם שירותי מאמן כושר אישי תל אביב במחיר אטרקטיבי, ובאיכות שאין לה תחרות. ניסיונו והשכלתו המקצועיות של סרחיו מאפשרים לו להתאים לכל מתאמן את האימון הנכון, ואף לתמוך בתהליכי שיקום והחלמה. בין השאר, סרחיו הוא מעסה רפואי מוסמך המעניק שירותי עיסוי רפואי בתל אביב, וכך הוא לא רק מאמן כושר אישי בתל אביב, אלא גם מוכשר ומוסמך לטפל ולהקל במקרים של כאבי גב, שרירים מכווצים ופציעות. לפרטים נוספים, ולקביעת אימון כושר אישי בתל אביב התקשרו עוד היום לטלפון 050-3377207, או השאירו פרטים באתר.