אימון כושר אישי מקצועי בפתח תקווה

אם אתם מתגוררים  באזור פתח תקווה, ומחפשים את הדרך לשמור על כושר גופני, מבלי שזה יתנגש בסדר היום העמוס שלכם, אתם זקוקים למאמן כושר אישי בפתח תקווה. סרחיו מירקין מבישייפ, מאמן כושר אישי בפתח תקווה המעניק גם שמציע לכם  שירות אימון אישי בפתח תקווה במקום ובזמן המתאים לכם, כך שתוכלו לשמור על בריאותכם מבלי לפגוע בשגרת החיים והעבודה שלכם.

 

מדוע חשוב לשמור על כושר

 

גוף האדם זקוק לתנועה ופעילות, שגרת החיים המודרנית בדרך כלל אינה מספקת לנו את הפעילות הגופנית לה אנו זקוקים ואפילו להיפך – הישיבה הממושכת מול מחשבים ומסכים אחרים אינה עושה טוב לשרירים, לעצמות, וליציבה שלנו, ואם לא נדאג להפעיל את הגוף במידה מספקת, נגרום לעצמנו נזק. אימון כושר אישי בפתח תקווה ייתן לגופכם את המענה הנכון, יחזיר לו את החיוניות והבריאות, יחזק את השרירים והיציבה, יצופף את העצמות, ואפילו יגרום לתפקוד מנטאלי ורגשי טוב יותר. חשיבותה של שגרת אימונים גופניים עולה ככל שאנו מתבגרים, וכמו כן, ככל שמצבנו הגופני ירוד יותר, כך עולה חשיבותו של אימון אישי בפתח תקווה, בכדי למנוע התדרדרות.

 

אימון אישי – יתרונות

 

מאמן אישי בפתח תקווה יגיע אליכם בזמן שנוח לכם, גם אם מדובר בשעות הערב, עד השעה 22:00, וגם אם מדובר בשעות הבוקר המוקדמות, בטרם צאתכם לעבודה. בנוסף לכך, מאמן כושר בפתח תקווה, שיגיע אליכם לאימון אישי יתאים את תכנית האימונים לצרכים וליכולות שלכם, וההתקדמות תהיה בדיוק בקצב שלכם. עבור מי שמרגישים לא בנוח באימון רב משתתפים, הן משום סוגיות הקשורות לדימוי גוף וביטחון עצמי, והן משום שאינם נהנים להזיע ולהתאמץ בתוך קהל גדול של אנשים, אימון אישי מספק את הפרטיות והביטחון הנחוצים. יתירה מכך, מאמן כושר אישי ישים לב שאתם מבצעים כל תרגיל בצורה נכונה, כך שלא תפגעו בעצמכם, ותפיקו את המקסימום מן האימון, ויתאים מראש את התרגול למגבלות, פציעות ומחלות מהן אתם סובלים.  

 

מאמן כושר אישי מקצועי ומיומן

 

זה הזמן לפנות לסרחיו מירקין מבישייפ, מאמן ומדריך כושר מקצועי ומנוסה, בעל הסמכה, ניסיון והכשרה באימון ענפי ספורט רבים כגון אימוני טי אר אקס בפתח תקווה, וכן בוגר לימודי תואר ראשון בחינוך גופני בוינגייט, במגמת טיפוח יציבה. סרחיו יתאים עבורכם את תכנית האימונים בהתאם למצבכם הגופני, למטרתכם הסופית, ולמגבלות רפואיות אם קיימות. בין השאר סרחיו בעל הסמכה לעיסוי רפואי המעניק שירותי עיסוי בפתח תקווה, ויכול להקל במקרים של כאבי גב ושרירים, בעיות יציבה, ושיקום. סרחיו יאמן אתכם בזמן ובמקום המתאים לכם, ואתם תופתעו לגלות עד כמה אימון אישי של סרחיו מירקין הוא מקצועי ואפקטיבי, והמחיר אטרקטיבי. לעולם לא מאוחר להתחיל לדאוג לגופכם, לכן גם אם אינכם בעלי רקע ספורטיבי, אל תהססו לקבוע פגישה, ולהתחיל להתאמן. לפרטים נוספים ולקביעת האימון האישי הראשון שלכם התקשרו לטלפון 050-3377207, או השאירו את פרטיכם באתר.  

 

,