הרומן שלי עם עולם הכושר והתשוקה שלי לאימונים החלו עוד בימי הבית ספר. כבר אז הרגשתי שהספורט מלהיב אותי ועוזר לי בנוגע לביטחון עצמי ולמראה הגופני שלי, הרגשתי סיפוק, מסגרת ואהבה גדולה כלפי האימונים. כבר אז ידעתי שאוכל לעזור לאנשים רבים להשיג את מטרותיהם וראיתי שליחות בעיסוק כמאמן כושר אישי. את דרכי כמאמן כושר אישי התחלתי בשנת 2009 מיד עם שחרורי מצהל. במהלך השנים התמקצעתי בתחום הכושר, שנים רבות העברתי אימנים בסטודיו לאימונים, בחדרי כושר, בבתים ובפארקים. במהלך השנים למדתי לעומק את מדעי הספורט ונחשפתי לשיטות אימונים רבות ולאנשים רבים ומגוונים. כל הידע שהישגתי אני מביא יחד איתי לאימונים שלכם על מנת ללכת יד ביד עד השגת המטרות שתמיד חלמת. בנוסף, ברצוני לספר לך על דרכי באקדמיה: מבין התעודות שלי, מדריך ומאמן כושר, מדריך trx וkettebell, מדריך כדורגל, מטפל בעיסוי רפואי ובוגר תואר ראשון בחינוך גופני, מגמת טיפוח יציבה.
סרחיו מירקין
מאמן כושר אישי

מאמן כושר אישי וקבוצתי

מאמן כושר אישי המלווה אותך לאורך כל הדרך עד הגעה ליעד המיוחל. יעוץ בנוגע לתזונה נכונה. בנוסף האימון מתקיים בזמן ובמקום שנוח עבורך

מטפל בשיטת עיסוי רפואי

אני עוזר למטופלים שלי להפחית את הכאב שירי, כאבי גב וכאבי ראש. בנוסף טיפול זה יעיל לשיפור זרימת הדם, הגדלת טווחי תנועה והורדת מתח נפשי.

תואר ראשון בחינוך גופני

בוגר תואר ראשון בחינוך גופני במכללת וינגייט, במגמת טיפוח יציבה, המגמה מעניקה היכרות מעמיקה בטיפול בפציעות ספורט ומניעתם באימונים.

השאר את פרטיך ואחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן